Opis Inwestycji

W cichej i spokojnej części Łodzi, pomiędzy ulicami Pomorską i Telefoniczną, powstała nowa, prestiżowa inwestycja – Pomorska Park. Duże, komfortowe osiedle jest idealnym miejscem do zamieszkania dla osób w każdym wieku. Usytuowanie inwestycji gwarantuje mieszkańcom bliskie sąsiedztwo terenów zielonych i rekreacyjnych. Nowoczesna i elegancka architektura idealnie wpisuje się w krajobraz tej części miasta. Pomorska Park jest bez wątpienia jednym z najciekawszych łódzkich osiedli.

Pomorska Park

Pomorska Park to inwestycja zaplanowana z rozmachem i ogromną dbałością o komfort mieszkańców. W ramach pierwszego etapu powstało 186 mieszkań rozmieszczonych w 4 budynkach.

Mieszkania mają powierzchnie od 37,84 do 102,78 mkw. oraz rozkład od 2 do 4 pokoi. Wszystkie lokale zostały zaprojektowane z troską o możliwość ich ciekawej i praktycznej aranżacji. W budynkach znajduje się 117 wygodnych komórek lokatorskich. Zadbano także o odpowiednią liczbę miejsc postojowych dla samochodów. Na parkingu podziemnym powstało ich 129, a na zewnątrz budynków zostało wydzielone miejsce na 81 pojazdów. Na terenie osiedla powstały estetyczne klomby i trawniki oraz plac zabaw dla dzieci.

Pomorska Park II

Kolejny etap inwestycji powstał w bezpośrednim sąsiedztwie I etapu od strony ulicy Telefonicznej. Wybudowano 5 spójnych architektonicznie budynków, mieszczących 313 mieszkań o zróżnicowanych układach - od ustawnych kawalerek do przestronnych 4-pokojowych apartamentów. Mieszkańcy mogą wybierać spośród lokali od 29,24 do aż 105,41 mkw. 

Każdy z nich powstał z myślą o wygodzie ich użytkowników. Większość mieszkań posiada balkon, taras lub ogródek. Biorąc pod uwagę potrzeby osób zmotoryzowanych, na terenie II etapu zagospodarowano aż 351 miejsc postojowych: naziemnych oraz w garażach podziemnych. Dla wygody lokatorów w budynkach stworzono 261 komórek lokatorskich.

Pomorska Park III

Pomorska Park III to kolejny etap popularnego łódzkiego osiedla. W skład inwestycji weszły 4 budynki oferujące łącznie 222 mieszkania. Mieszkańcy mogli dokonać wyboru spośród lokali 1-4-pokojowych o  zróżnicowanych powierzchniach - od 27,51 do 103,81 mkw. Tak szeroka gama metraży znacznie ułatwiła mieszkańcom dobór odpowiedniego lokalu. W trosce o komfort zaplanowano również 229 komórek lokatorskich, oraz liczne miejsca parkingowe: 164 w garażu podziemnym i 83 naziemne.

zamknij
Wyślij zawartość schowka
na swój email