Opis inwestycji

W cichej i spokojnej części Łodzi, pomiędzy ulicami Pomorską i Telefoniczną, powstaje nowa, prestiżowa inwestycja – Pomorska Park. Duże, komfortowe osiedle będzie idealnym miejscem do zamieszkania dla osób w każdym wieku. Usytuowanie inwestycji zagwarantuje przyszłym mieszkańcom bliskie sąsiedztwo terenów zielonych i rekreacyjnych. Nowoczesna i elegancka architektura idealnie wpisze się w krajobraz tej części miasta. Pomorska Park będzie bez wątpienia jednym z najciekawszych łódzkich osiedli. 

Pomorska Park

Pomorska Park to inwestycja zaplanowana z rozmachem i ogromną dbałością o komfort przyszłych mieszkańców. W ramach pierwszego etapu powstało 186 mieszkań rozmieszczonych w 4 budynkach. Mieszkania mają 

powierzchnie od 37,84 do 102,78 mkw. oraz rozkład od 2 do 4 pokoi. Wszystkie lokale zostały zaprojektowane z troską o możliwość ich ciekawej i praktycznej aranżacji. W budynkach znajduje się 117 wygodnych komórek lokatorskich. Zadbano także o odpowiednią liczbę miejsc postojowych dla samochodów. Na parkingu podziemnym powstało ich 129, a na zewnątrz budynków zostało wydzielone miejsce na 81 pojazdów. Na terenie osiedla powstały estetyczne klomby i trawniki oraz plac zabaw dla dzieci. 

Pomorska Park II

Kolejny etap inwestycji, powstający w bezpośrednim sąsiedztwie I etapu, od strony ulicy Telefonicznej, obejmie 5 spójnych architektonicznie budynków. Ta część osiedla pomieści 313 mieszkań o zróżnicowanych układach - od ustawnych kawalerek do przestronnych 4-pokojowych apartamentów. Przyszli mieszkańcy mogą wybierać spośród lokali o powierzchniach od 29,24 do 105,41 mkw. Każdy z nich 

został zaprojektowany z myślą o wygodzie ich użytkowników. Większość mieszkań posiada balkon, taras lub ogródek. Biorąc pod uwagę potrzeby osób zmotoryzowanych, na terenie II etapu zaplanowano aż 351 miejsc postojowych: naziemnych oraz w garażach podziemnych. Dla wygody przyszłych lokatorów w budynkach zostanie zlokalizowanych 261 komórek lokatorskich. 

Pomorska Park III

Pomorska Park III to kolejny etap rozbudowy popularnego łódzkiego osiedla. W skład inwestycji wejdą 4 budynki oferujące łącznie 222 mieszkania. Przyszli mieszkańcy mogą wybierać spośród lokali 1-4-pokojowych o  zróżnicowanych powierzchniach - od 27,51 do 103,81 mkw. Tak szeroka gama metraży znacznie ułatwi przyszłym mieszkańcom dobór odpowiedniego lokalu. W trosce o komfort zaplanowano również 229 komórek lokatorskich, oraz liczne miejsca parkingowe: 164 w garażu podziemnym i 83 naziemne.

 
Zapytaj o ofertę
Wybór mieszkania
Terminy wizyty
Dane kontaktowe
Wybór mieszkania
Preferowany typ mieszkania:


Terminy wizyty
Preferowany termin wizyty: od do
Preferowany dzień tygodznia:

Preferowane godziny wizyty:


Dane kontaktowe
 

Dziękujemy za przesłanie zapytania

zamknij